sadfasdfasdfsadfsadf

ROZWÓJ OSOBISTY DLA KAŻDEGO
Od 18 lat pomagamy w rozwoju biznesowym, finansowym i osobistym.

Data dodania, 10 kwietnia 2018

Co to jest ten Life Balance ?

Od jakiegoś czasu coraz więcej osób, obserwując nasze działania w Polsce, Anglii i Szkocji w ramach projektu Akademii Osiągnięć i Platformy Rozwoju RO-Partners, zadaje nam pytania: o co chodzi z tym Life Balance o którym tak dużo mówicie?

Postanowiłem więc krótko omówić Wam tematykę life balance w życiu.

Life Balance to nic innego jak takie planowanie swojego czasu, który poświęcamy na zadania zawodowe, biznesowe, relacje z najbliższymi, rodziną, dziećmi przyjaciółmi, na własne hobby i zainteresowania jak również na czynności w ramach bezwarunkowej alokacji czasu aby między nimi była pełna równowaga czyli balance.

Wydaje się to oczywiste ale jednak wiele osób ma z tym problem. Popadamy w skrajności. Albo za dużo pracy, albo za dużo wolnego.

Jeżeli jesteśmy osobami proaktywnymi, ludźmi czynu i działania, bardzo często nie potrafimy odpoczywać, spędzać czasu wolnego, przekładając te same zachowania jakie towarzyszą nam w pracy czy biznesie.

Np. idziemy pospacerować i zamiast koncentrować się na otoczeniu, przyrodzie, obecności najbliższych zaczynamy po kilku minutach wyznaczać sobie cele, dystans do pokonania, miejsca do zdobycia i wchodzimy w te same tryby co w codziennej pracy.

Bardzo często powodem tego, że nie potrafimy złapać balancu jest nieznajomość zasad efektywności osobistej czyli optymalizacji działań, ustalania priorytetów, delgowania zadań, znajomość typów osobowości, aby łatwiej komunikować się z otoczeniem, aby przekazywać zadania właściwym osobom, aby nieoczekiwać od np. sanwginika czyli osoby wiecznie rozkojarzonej pisania raportów.

Zwykle w naszym życiu jest tak, że to czego nie jesteśmy świadomi, to kontroluje i kieruje naszym życiem, pochłaniając mnóstwo energii i czasu, a potem tych zasobów zaczyna nam brakować.

Nie potrafimy dobrze zarządzać swoimi finansami co powoduje, że zwykle to one zabierają nam większość uwagii każdego dnia, tygodnia i miesiąca.

Nie potrafimy dobierać właściwych ludzi do siebie a potem musimy ich kontrolować bo obawiamy się ryzyka.

Nie potrafimy oceniać okazji a potem przekonujemy się, że okazja stała się problemem, który pochłania nam kolejne miesiące i lata życia.

Nie potrafimy stosować dźwigni w działaniu a potem dziwimy się, że wciąż mamy tak mało pieniędzy, czasu, spokoju.


Właśnie tym wszystkim zajmujemy się podczas 2 dni w trakcie weekendów z Life Balance Seminar, które od ponad 2 lat organizujemy w Polsce, Anglii i Szkocji.

W trakcie naszych spotkać wykorzystujemy też nowoczesne technologie, które pomagają uczestnikom odkryć ich ukryty potencjał i obszary najbardziej efektywne, które świadomie wykorzystywane, pomagają im w szybszym realizowaniu celów, zamierzeń, pragnień.

>>> Jeżeli chciałbyś spędzić z nami 1-2 dni swojego życia i posłuchać co mamy do powiedzenia i co nauczyło nas ponad 20 lat doświadczenia w biznesie.

Wiecej szczegołów znajdziesz na www.lifebalanceseminar.pl

ZAPRASZAM
Marek Waberski

 

Life Balance Seminar Akademia Osiagniec